Втрата Кліпперів Сонцям викликає сумніви на сподівання чемпіонату НБА

Каві Леонард і Пол Джордж підійшли до півзахисту перед стартом у неділю ввечері на арені Crypto.com, один непохитний, інший збирався виступити. Зірок «Кліпперс» попросили виступити перед натовпом перед першою грою команди, і Джордж був коротким, коли Леонард кивнув.
Як було видно протягом неділі, «Кліпперс» намагалися не відставати від «Фінікса» в поразці з рахунком 112–95, а в грі 2 «Кліпперс» повинні були відповісти на кілька запитань, перш ніж мріяти про чемпіонство.
Хоча Реджі Джексон почав свою третю гру поспіль, Джон Волл відкрив третю чверть зі стартового місця, і Волл майже зрівнявся з Джексоном за хвилини.
Пол Джордж закінчив з 40 очками без Каухі Леонарда та Джона Уолла, а Кліпперс затримав пізній кульмінаційний момент у перемозі над царями Сакраменто.
Як «Кліпперс» збалансовують використання свого стартового центрового Івіцу Зубаца з частотою заміни його на менший склад? Використовуючи традиційні великі шайби протягом усієї гри, «Фінікс» задушив «Кліпперс» на підбираннях у першому таймі, щоб отримати перевагу в 20 очок, а їхній стартер Деандре Ейтон одного разу успішно вирвав м’яч у Джексона.
Можливо, найголовніше, чи це приклад швидкої втоми, чи «Кліпперс» не дослухаються до вказівок тренера Тайрона Лю між сезоном про те, що, незважаючи на весь їхній талант, вони не дадуть максимум зусиль, якщо не викладуть усіх сил?
"Ви не можете розпочати таку гру, особливо якщо ви хочете почати з оборонного менталітету", - сказав Лю. «Немає приводу для того, щоб ми грали назад до спини. Усі грають назад до спини. Ми повинні стати кращими.
Джон Уолл каже, що він добре почувається фізично і добре грає: "За винятком вільних кидків Шака".
Кліпперс програв у бідному першому таймі, і Фенікс швидко відкинув усі спроби повернення у другому таймі, а Девін Букер веде на 35 балів та 16 шансів.
Так само Джордж розкритикував захист – сказав, що захист з м’ячем – відстій, а захист без м’яча – відстій.
Леонард провів свою другу гру в сезоні, в якій він зіграв 21 хвилину і набрав 11 очок, 6 підбирань і 2 передачі, 7 очок близько до лінії штрафних кидків. Одного вечора після того, як Джордж набрав 40 очок за 39 хвилин, щоб перемогти Сакраменто, він грав 34 хвилини і набрав 16 очок.
Джексон не забив, пропустив п'ять разів за 24 хвилини і мав дві передачі. Уолл почала прогріватися на базовій лінії на початку другого тайму, коли Wall перейняла як обробник кулі номер один разом з Джорджем та Леонардом. Однієї ночі найпомітніший внесок Уолла під час перемир'я Сакраменто був радником з боку, яку він надав Норману Пауеллу, коли стартовий захисник був 3-на-18 на початку сезону, сказав Лю перед початком.
«Норм не був задоволений собою, але [Волл] розмовляв з Нормом і просто казав: «Продовжуйте грати, продовжуйте грати», — сказав Лю перед початком гри.
«Якщо стріляти правильно і агресивно, все добре. Ви не пропустите кожен удар».
«Ви знаєте, Майкл Джордан і я не робимо кожен удар, розумієте?» Лу Пауелл сказав. «Ми двоє найкращих у світі, тож ти маєш продовжувати, розумієш?»
Пауелл зробив 4 з 9, прислухаючись до поради Лю залишатися агресивним, що іноді спрацьовувало – лягав і пропускав легкий перехід Леонарда в третій чверті, іноді ні – намагаючись витягнути м’яч. Передано Зубаку для удушення.
Лу не потрібно було говорити Уоллу продовжувати наполягати. «Кліпперс» програвали з рахунком 11-0 і не забивали в перші три хвилини гри, а коли Уолл вийшов на майданчик у перші вісім хвилин, Букер переміг «Кліпперс» з рахунком 14-10, збільшивши перевагу «Санз» ще більше. .
Глибина «Кліпперс» дозволяє їм забрати Кауї Леонарда з лави запасних і зіграти десятки комбінацій складів, зосереджуючись на створенні претендентів на титул.
Стіна забезпечила відсутню чергу. Його перша передача була ідеальною передачею Джорджу для данку. Його перший брейк був ривком на весь майданчик, Уолл намагався перенести м'яч собі на пояс і, незважаючи на невдачу, був хоробрим. Уолл не був ідеальним, він виконав 1 з 5 штрафних кидків, але мав 17 очок за 7 з 12 кидків.
Леонард відіграв 7 хвилин у третій чверті, продовжуючи схему своєї першої гри на лаві запасних, де він робив заміни в три частини приблизно по 7 хвилин кожна – половина до кінця першого тайму, потім третій. половина. Закрити хвилини.
Присвячений SoCal High School Athletic Experience, Prep Rally пропонує вам результати, історії та погляд за лаштунки того, що робить підготовчу легку атлетику такою популярною.
Ендрю Грейв — автор біт-версії Кліпперс для Los Angeles Times. Він приєднався до The New York Times після висвітлення американського футболу та легкої атлетики в Університеті Орегону. Він закінчив Орегонський університет і виріс на узбережжі Орегону.

Час публікації: 25 жовтня 2022 р